وبلاگ جوانان ایرانی

بازی آنلاین شطرنج

lichess.org  300x196 بازی آنلاین شطرنج

بازی آنلاین شطرنج

با بازیکنان شطرنج ایران و جهان رایگان و آنلاین بازی کنید

آدرس سایت و توضیحات در ادامه مطلب  

بازی شطرنج از جمله بازیهای فکری پرطرفدار می باشد .این بازی نوعی ورزش فکری بوده و افراد علاقه مند به این بازی دیدگاه حرفه ای برای پیشرفت در این بازی و کسب عنوان و مقام نیز دارند . سایتی که برای شما معرفی کرده ایم یک سایت فوق العاده برای بازی شطرنج می باشد .یکی از امکانات خوب این سایت داشتن زبان های مختلف و به خصوص پشبینای از زبان فارسی می باشد و شما می توانید به راحتی در محیط این سایت فعالیت نمایید .

یکی از قسمت های این سایت این می باشد که شما می توانید افراد آنلاینی را که بازی ساخته اند وارد بازیشان شده و با انها بازی نمایید و شما همچنین می توانید خود یک مسابقه ساخته و دیگران وارد مسابقه شما شوند .

از دیرگان امکانات عالی این سایت این می باشد که اگر شما بخواهید با دوستان و آشنایانتان بازی نمایید می توانید یک مسابقه بسازید و لینک بازی را به دوستتان دهید تا با هم بازی نمایید .

دیگر امکانات این سایت مانند بازی با کامپیوتر ،امتیاز دهی در ازای نتیجه کسب شده در مسابقه و … می باشد .همچنین شما در این بازی می توانید مسابقه دیگران پلیرها را نیز تماشا نمایید و در حقیقت این امکان کمک زیادی برای پیشرفت در اینم بازی به کاربران می نماید .

ویژگی دیگر این بازی عدم وجود هر گونه تبلیغات و لینک های مزاحم که در اغلب بازیهای آنلاین می باشد است .

در ضمن این سایت یک سایت جهانی بوده و شما در این سایت با بازیکن هایی از سراسر نقاط جهان  بازی خواهید کرد .

آدرس سایت بازی آنلاین شطرنج:lichess.org


wiki4web.ir/نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)