X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبلاگ جوانان ایرانی

نرم افزار پخش کلیپ موبایل در کامپیوتر

نرم افزار مدیا پلیر ویندوز یکی از بهترین پخش کننده فیلم می باشد. و به علت این که همراه ویندوز نصب می شود بیشتر مردم از این پخش کننده استفاده می کنند. با استفاده از این پلاگین کم حجم شما می توانید کلیپ های موبایل که با فرمت 3gp و یا mp4 می باشند را در مدیا پلیر ویندوز به نمایش در آورید.

این پلاگین با تمام نسخه های ویندوز مدیا پلیر سازگار می باشد.

ادامه مطلب

اس ام اس های عاشقانه ی آذر ماه

میدوارم توپ خوشبختی سانترش همیشه روی قلبت باشه

و با شرایط بالا خوشبخت بشی . . . !

.

دیروز به جرم بالا رفتن از قلبت دستگیر شدم !

بیا بهشون بگو ساکن قلبم دزد نیست !

.

در بیکران دور ، بر روی سنگ گور  / با دست سرنوشت ، با جوهر سرشت

دستی نوشته بود ، آرامگاه عشق . . .

.

عشق تنها سهم مرغ عشق نیست ، میتوان عاشق شد و گنجشک وار زیست . . .

.

گفتی که دگر در تو چنان حوصله ای نیست / گفتم که مرا دوست نداری گله ای نیست

رفتی و خدا پشت و پناهت ، به سلامت / بگذار بسوزد دل من مسئله ای نیست . . .

.

خستگی ها برایم بی معنا میشود آنگاه که احساس میکنم تو همیشه در کنار من هستی

.

مادر را به خاطر مهر مادریش دوست دارم

شمع را به خاطر از خود گذشتگی اش

گل را به خاطر زیبایی اش

و تو را بدون آن که بدانم چرا ، به اندازه تمام دنیا دوست دارم . . .

امشب به یادت گریانم گرچه ز دیده ات پنهانم

گرچه به ظاهر خندانم ، اما از درون نالانم . . .

 

((( بقیه ی اس ام اس های عاشقانه در ادامه ی مطالب )))

ادامه مطلب

مشاوره کاملاً رایگان به جوانان و خانواده‌ها برای ازدواج

قرار گفت‌وگوی ما با دکتر «غلامعلی افروز» رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و چهره ماندگارعرصه روان‌شناسی کشور در ساختمان دانشکده روان‌شناسی و تربیتی واقع در کوی نصر (گیشا) بود. اگرچه بهانه‌های دیگر مثل هم‌محله‌ای بودن و ارتباط تنگاتنگ او با فرهنگسرای ابن‌سینا در انتخاب ما دخیل بود.

ازدواج یکی از مهم‌ترین تصمیم‌گیری‌ها در زندگی یک فرد به شمار می‌آید. چه ملاک‌هایی برای انتخاب بهتر برای زوجین وجود دارد؟ بهتر است بگوییم ازدواج بهترین انتخاب انسان در گستره حیات است و پس از ازدواج انتخابی مهم‌تر نداریم. بقیه انتخاب‌ها مثل رشته تحصیلی، شغل، محل سکونت و... انتخاب‌های فرعی بشر است.

غایت زوجیت هم رسیدن به آرامش است. انسان در آموزه‌های دینی قرآنی 3 نوع آرامش دارد. یکی یاد خدا که اصلی‌ترین منبع آرامش است. 2ـ همسر آرامشگر و سوم شب که برای آرامش سلول‌های وجود انسان عالی و برای آرامش روح و روان انسان آفریده شده است. همسر مطلوب، همسری است که وجودش آرامشگر باشد و همسر آرامشگر کسی است با قابلیت اینکه تن‌پوش روانی و جسمی همسر باشد.

ادامه مطلب

طراحی لوگو های جذاب با نرم افزار AAA Logo 2009 Business Edition

طراحی یک لوگو حرفه ای و زیبا امری است که امروزه به عنوان نماد و سمبل یک شرکت ، سایت ، کارخانه و یا هر مورد دیگر بدان اهمیت ویژه ای داده می شود. تصاویری که نمایانگر اهداف و تاریخ و یا حتی فرهنگ یک مجموعه باشند. طراحی یک لوگو مستلزم وجو نرم افزاری است که با استفاده از آن بتوان کار طراحی را انجام داد. در نظر بگیریم وقتی مدیر شرکتی در ذهن خود یک طرح را می پروراند مطمئنا هرچقدر هم که تلاش کند نمی تواند دقیقا آن را به طراح اصلی القا کند مگر این که خود مدیر یک طراح حرفه ای باشد ، در این صورت بهترین راه این است که مدیر خود برای طراحی لوگویی که در ذهن طراحی و ترسیم نموده اقدام کند. اما طراحی یک لوگو وقتی آسان و ساده خواهد شد که از نرم افزارهای مخصوص این کار بهره برد شود و اینجاست که یک مدیر هم که فقط اطلاعات کمی از رایانه دارد می تواند به سادگی زیباترین لوگو را با سلیقه خود طراحی و استفاده نماید.

ادامه مطلب